جوانسازی پوست با روشهای لیزری | هزینه لیزر جوانسازی پوست در اصفهان
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / آر اف فرکشنال / بهترین لیزرها برای جوانسازی پوست کدامند؟

بهترین لیزرها برای جوانسازی پوست کدامند؟

جوانسازی و زیباسازی پوست صورت یک روش درمانی زیبایی است. جوانسازی پوست صورت ، عمقی مشخص از ساختار پوست صورت را هدف گرفته و به این ترتیب برای درمان مشکلات ایجاد شده در پوست صورت مثل چین و چروک ، شل‌شدگی، تغییر رنگدانه‌ها و جای زخم و جراحت باقیمانده بر روی پوست، استفاده می شوند. تکنولوژی لیزر، طیف گسترده‌ای از ابزار را برای جوانسازی صورت ارائه می‌دهد. لیزرها پرتوهای شدید و منظم نور هستند که از نظر میزان شدت تنوع دارند. بسته به نیاز و فرکانس پرتو لیزر، لیزر می‌تواند از پوست عبور کند، رگ‌ های خونی را ترمیم، به‌آرامی بافت پوست را خشک و جدا ‌کند یا بر روی لایه‌ های عمیقتر پوست کار کند تا فعالیت‌های کلاژن را تحریک کند. از لیزر به شیوه‌ های مختلف برای جوانسازی و رفع افتادگی پوست استفاده می‌شود تا چین‌ و چروک، اسکار و بسیاری از لکه‌ های دیگر را درمان کند. درمان با استفاده از لیزر ایمن، مؤثر و راحت است.

یکی از ابزارهای موثر، کم عارضه و سرپایی جوانسازی پوست، لیزرها هستند. لیزرها با توجه به تاثیر شگفت انگیزی که در جوانسازی پوست دارند؛ در اغلب مراکز پوست و مو از جمله کلینیک دکتر فاطمه عندلیب در اصفهان مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید جهت آگاهی بیشتر از جوانسازی پوست با انواع دستگاه های لیزری، از طریق تماس با شماره 36260819 اقدام فرمایید.

عوامل ایجاد پیر شدن پوست

  1. افزایش سن باعث کاهش تولید کلاژن و عدم توانایی پوست در زدودن سلول های مرده از سطح پوست میشود.
  2. عوامل ارثی و ژنتیک در ایجاد چین و چروک های پوستی مؤثر است.
  3. مصرف دخانیات و الکل تأثیر بسیار بدی می تواند روی کیفیت پوست داشته باشد.
  4. آلودگی های محیطی و قرارگیری در معرض نور خورشید می تواند اثرات پیری در پوست شما را افزایش دهد.
  5. اگر آب کمی مصرف می کنید و از غذاهای ناسالم مانند فست فودها زیاد استفاده می کنید، جوانی و شادابی پوست خود را زودتر از دست می دهید.
  6. قرارگیری در محیط ها و شرایط استرس زا و همچنین خواب ناکافی تأثیر بسیار زیادی در افزایش چین و چروک های پوستی دارد.
  7. استفاده از شوینده ها و مواد آرایشی که متناسب با پوست شما نیستند یا بی کیفیت می باشند، عواقب بسیار بدی برای سلامت پوست شما دارد.

علائم پیری پوست

کاربرد لیزرهای جوانسازی

جوانسازی پوست با روشهای لیزری

انواع لیزر جوانسازی پوست

لیزر آر اف فرکشنال

دستگاه‌ های لیزر زیادی توسط شرکت‌ های مختلف ساخته می‌شود؛ اما یکی از بهترین و به روزترین آنها لیزر آر اف فرکشنال است. دستگاه فرکشنال RF (آر اف فرکشنال)، دارای سوزنهای بسیار ظریفی می باشد که جهت جلوگیری از ایجاد حساسیت با طلا پوشیده شده اند و قطر آنها 200میکرون می باشد. در این روش از امواج رادیو فرکوئنسی استفاده می شود که برای عملکرد، نیاز به گیرنده و فرستنده دارند. وقتی دستگاه روی پوست قرار میگیرد، همزمان با فرو رفتن این سوزن ها یک گرمایش عمقی در ناحیه درم ایجاد می شود. این سوزنها با عمق نفوذ قابل تنظیم وارد پوست می‌شوند و پوست را به کلاژن سازی تحریک می‌کنند.

دستگاه لیزر c & b

دستگاه لیزر c & b دارای دو طول موج مختلف می‌باشد. هندپیس دستگاه، دارای طول موج 1440 نانومتر می‌باشد. با عمق نفوذ بیشتر باعث تحریک کلاژن سازی و جمع شدن منافذ پوست می‌شود. نحوه درمان با کرم بیحسی موضعی که حدود 40 دقیقه روی صورت مراجعه‌کننده باقی می‌ماند و کاملاً بدون درد و قابل‌تحمل می‌باشد.

اندولیفت (Endolift)

اندولیفت یک روش جوانسازی پوست با لیزر با حداقل تهاجم است که یک درمان بی‌درد برای از بین بردن اسکار و چروک‌های پوستی است. این متد کمک می‌کند که ساختار پوست تقویت شده و سستی و شلی آن کاهش یابد. درمان با اندولیفت، به لطف فیبرهای میکرونوری یک بار مصرف و نازک (مانند یک تار مو) انجام می‌شود که به راحتی به زیر پوست وارد می‌شوند. فعالیت اصلی اندولیفت، سفت کردن پوست و جمع شدن و کاهش سستی پوست به لطف فعال شدن نئوکلاژنز و عملکردهای متابولیکی در ماتریکس خارج سلولی است.

یولیزر

دستگاه یولیزر تکنولوژی جدید و انقلابی در زمینه جوانسازی است که با ترکیب دو تکنولوژی (تهاجمی و غیرتهاجمی) و تابش همزمان دو موج CO2 طول موج 10600 نانومتر و اربیوم گلاس 1540 نانومتر باعث تحریک لایه درم پوست به کلاژن سازی و در نهایت بازسازی عمیق و جوانسازی فوق العاده پوست میگردد. این دستگاه با استفاده از هر دو روش تهاجمی و غیرتهاجمی مجموعه ای از آثار جوانسازی پوست را که هر دستگاهی جداگانه در پی دارد، همزمان ارائه میدهد.

لیزر اربیوم

لیزر اربیوم دارای طول موج۲۹۴۰نانومتر است. این طول موج برای جذب آب پوست مناسب است. این میزان جذب آب، فرایند برداشتن لایه پوست را تحت کنترل درمی‌آورد؛ بنابراین لیزر اربیوم برای ترمیم و جوانسازی پوست و کاهش چروک، جای زخم و جوش و تجمع غیر یکنواخت رنگدانه‌ها به کار برده می‌شود. این لیزر برای برداشتن ضایعه ‌های گوناگون پوستی (برجستگی‌ ها و غده‌ های پوستی) نیز کاربرد دارد.

نحوه جوانسازی پوست با لیزر

این روش جوانسازی پوست صورت معمولاً با بیحسی موضعی صورت می‌گیرد. پزشک پوست برای جوانسازی پوست با لیزر، از لیزرهای مخصوصی استفاده می‌کند. لایه‌ های خارجی پوست با استفاده از یک پرتو نور لیزری بخار می‌شوند و پوست زیرین را صافتر و جوانتر می‌سازد. در هنگام از بین رفتن لایه ‌های قدیمی، رشد سلول‌ های پوستی جدید تحریک می‌شود. روش جوانسازی پوست با لیزر بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه طول می‌کشد و با محدود کردن آسیب گرمایی به پوست به کمتر شدن عوارض کمک می‌کنند.

مراقبت بعد از لیزر جوانسازی صورت

موارد منع انجام لیزر جوانسازی

ماندگاری لیزر جوانسازی

ماندگاری نتایج لیزرهای جوانسازی پوست متفاوت است و یکی از ماندگارترین لیزرهای جوانسازی، آر اف فرکشنال می‌باشد که ماندگاری در حدود 2 الی 5 سال را می‌توان برای این روش متصور شد. با وجود متغیر بودن ماندگاری اثرات لیزرهای جوانسازی پوست، موردی که می‌تواند روی هر چه طولانی‌تر شدن این آثار نقش داشته باشد، سبک زندگی و نحوه مراقبت از پوست است.

عوارض لیزر جوانسازی پوست

بعد از انجام لیزر، برخی عوارض کوتاه مدت ممکن است در پوست ایجاد شود که به مرور زمان از بین می رود:

هزینه لیزر جوانسازی پوست

عوامل مختلفی در برآورد هزینه نهایی جوانسازی پوست با لیزر تأثیرگذار هستند و به نوع لیزر، دستمزد پزشک، میزان مشکل پوستی شما، تعداد جلسات، منطقه جغرافیایی کلینیک و … بستگی دارد.

آراف فرکشنال ترمیا (ترمیا نانو ابلیتیو) که جدیدترین تکنولوژی آر اف می باشد؛ جزو تجهیزات کلینیک تخصصی دکتر فاطمه عندلیب در اصفهان است. با توجه به تاثیر آراف ترمیا در بهبود و جوانسازی پوست، در صورت تمایل به اقدامات قابل انجام با ترمیا، میتوانید به این مرکز مراجعه نمایید. تلفن نوبت دهی و کسب اطلاعات بیشتر : 36260819


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، بن بست پارکینگ عمومی توحید ، مجتمع آسمان ، طبقه چهارم
تلفن : 36260819 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :مریم امینی [ 1401-11-23 ]
آیا با لیزر منافذ باز پوست بسته میشه

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
برخی از کاربردهای اندولیفت که شاید ندانیدبرخی از کاربردهای اندولیفت که شاید ندانید

اندولیفت یک روش جدید برای برانگیختن بافت‌های عمیق پوست با استفاده از لیزر است. ... ادامه مطلب

درمان جای جوش با آر اف فرکشنال (RF)درمان جای جوش با آر اف فرکشنال (RF)

درمان جای جوش با آر اف فرکشنال تنها یکی از فواید استفاده از این دستگاه است. بعد از پایان دوره‌ ی درمان، پوستتان سفت‌ تر می شود و چین و چروک آن از بین ... ادامه مطلب

پیلینگ کربن چه روشی است و چه کاربردهایی دارد؟پیلینگ کربن چه روشی است و چه کاربردهایی دارد؟

پیلینگ صورت یا لایه برداری به معنی جوانسازی پوست است که لایه‌ی رویی سلول های مرده پوست را از بین می برد ... ادامه مطلب

اهمیت مراقبتهای صحیح پس از تزریق چربیاهمیت مراقبتهای صحیح پس از تزریق چربی

تزریق چربی یکی از روش های کم تهاجم زیبایی و جوانسازی پوست است. اهمیت مراقبت بعد از تزریق چربی به قدری زیاد است که اگر تمامی مراحل انجام کار به درستی و توسط تیم درمانی قوی انجام شود نمی‌ توان بدون توجه به توصیه های پزشک انتظار رسیدن به نتیجه ایده‌ آل و مطلوب را داشت. ... ادامه مطلب

طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465