بهترین دستگاه لیزر موهای زائد | لیزر دایود در اصفهان
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / لیزر موی زائد / انواع دستگاه های لیزر موهای زائد و کارایی آن ها

انواع دستگاه های لیزر موهای زائد و کارایی آن ها

در حال حاضر 3 نوع دستگاه لیزر جهت لیزر موهای زائد وجود دارد . لیزر الکساندریت ، لیزر ان دیاگ و لیزر دایود . سایر دستگاه هایی که برای لیزر موی زائد بکار می رود شامل IPL ،ای لایت و اس اچ آر(SHR) ،هیچ یک لیزر نیستند و شبه لیزر می باشند ، لذا هم اثر کمتری دارند و هم عوارض جانبی بیشتر.اینکه برای هر فردی چه نوع لیزری مناسب است ، بستگی به تیپ پوستی بیمار دارد . برای اینکه بدانید تایپ پوستی شما چیست ، در این قسمت به طور مختصر در مورد انواع تیپ های پوستی توضیح می دهیم .

یکی از مراکز تخصصی و مدرن لیزر موهای زائد در اصفهان کلینیک دکتر فاطمه عندلیب می‌باشد. شما می‌توانید جهت رفع موهای زائد زیر نظر متخصص پوست به این مرکز مراجعه نمایید. لطفا جهت دریافت نوبت، کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی با مطب دکتر عندلیب با شماره تلفن : 36260819 تماس حاصل فرمایید.

تیپ پوستی یک :

رنگ پوست سفید گچی ، موهای بور یا قرمز و چشمان آبی ، این افراد در برابر آفتاب می سوزند و هیچ وقت برنزه نمی شوند.

تیپ پوستی دو :

رنگ پوست سفید ، موهای بور یا قرمز ،چشم های سبز ، آبی یا عسلی ، این افراد معمولا در برابر آفتاب می سوزند و خیلی کم برنزه می شوند.

تیپ پوستی سه :

رنگ پوست گندمی ، رنگ چشم و مو هر رنگی می تواند باشد . معمولا در برابر آفتاب برنزه می شوند و گاهی دچار سوختگی می شوند.

دستگاه های لیزر موهای زائد

تیپ پوستی چهار:

رنگ پوست سبزه روشن ، در برابر آفتاب به خوبی برنزه می شوند و گاهی دچار سوختگی می شوند .

تیپ پوستی پنج :

رنگ پوست سبزه تیره ، در برابر آفتاب به راحتی برنزه می شوند و خیلی به ندرت دچار سوختگی می شوند.

تیپ پوستی شش :

رنگ پوست قهوه ای بسیار تیره مایل به سیاه ، در برابر آفتاب به هیچ وجه دچار سوختگی نمی شوند و به راحتی می توانند آفتاب بگیرند .

تناسب نوع لیزر با تیپ پوستی :

لیزر الکساندریت :

این نوع لیزر برای همه تیپ های پوستی بجز تیپ پنج و شش به کار می رود . البته هرچه رنگ پوست روشن تر باشد به لیزر الکساندریت بهتر پاسخ می دهند.

لیزر اِن دی یَگ :

این نوع لیزر برای تیپ پوستی پنج و شش می باشد.همچنین در مواردی که در تیپ پوستی سه و چهار ، تست با لیزر الکساندریت پاسخ خوبی ندهد ، این نوع لیزر درمان انتخابی برای لیزر موی زائد محسوب می شود.

لیزر دایود :

این نوع لیزر برای همه انواع تیپ های پوستی قابل استفاده می باشد. ولی از لحاظ تاثیر درمان ،کمتر از لیزرهای الکساندریت و اِن دی یَگ پاسخ می دهد.لازم به ذکر است که برای لیزر موهای زائد ، به هیچ وجهIPL ،SHR و ای لایت توصیه نمی شود. چون همانگونه که قبلا گفته شد، این دستگاه ها لیزر نیستند و بیشتر باعث تاخیر رویش مو می شوند تا از بین بردن کامل پیاز مو.

شما میتوانید برای انجام لیزر اندولیفت در اصفهان، و برخورداری از مزایای شگفت انگیز این روش، به مطب دکتر فاطمه عندلیب مراجعه نمایید. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی با مطب دکتر عندلیب با شماره تلفن 36260819 تماس حاصل فرمایید.
درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
فریز درمانی ضایعات پوستی چگونه انجام میشود؟فریز درمانی ضایعات پوستی چگونه انجام میشود؟

فریز درمانی، سرما درمانی یا کرایوتراپی یک روش ساده و غیرتهاجمی است که در آن از نیتروژن مایع برای فریز کردن و از بین بردن توده‌ ها و دانه‌ هایی که بر روی سطح پوست ظاهر می‌ شوند، استفاده می‌ شود. ... ادامه مطلب

جوانسازی پوست صورت با آر اف فرکشنالجوانسازی پوست صورت با آر اف فرکشنال

آر اف فرکشنال، نسل جدیدی از تکنولوژی رادیوفرکوئنسی است که جهت جوانسازی پوست بکار می رود.در این روش با استفاده از هندپیس دستگاه ،سوزنهای کوچکی به پوست وارد می شود که امواج حرارتی را به عمق درم می رساند. حرارت وارد شده به سلولهای پوستی باعث تحریک آنها به ساخت کلاژن و در نتیجه افزایش قوام پوست می شود ... ادامه مطلب

ریزش مو در شیردهی تا کی ادامه دارد؟ریزش مو در شیردهی تا کی ادامه دارد؟

ریزش بیش از حد مو می تواند ناشی از بیماری های رایج و قابل درمان پس از زایمان مانند کم کاری تیروئید یا کم خونی ناشی از فقر آهن باشد. گاهی این مسئله به حدی شدید است که باعث کاهش تراکم موهای سر می شود. در این بخش راه های درمان ریزش مو در دوران شیردهی را برای شما عزیزان آورده ایم. ... ادامه مطلب

پاسخ به 22 سوال رایج در مورد بوتاکسپاسخ به 22 سوال رایج در مورد بوتاکس

بوتاکس، همان سم بوتولینیوم است. این سم، یک پروتئین خالص شده استریل است که در محیط آزمایشگاهی توسط باکتری کلستریدیوم بوتولینیوم تولید می شود. کاری که بوتاکس انجام می دهد این است که از ترشح استیل کولین جلوگیری می کند و در نتیجه مانع از انقباض عضله می شود ... ادامه مطلب

طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465